Tragedia!

Dwa samochody biorą udział w wypadku samochodowym. W jednym z nim kieruje kobieta, a w drugim natomiast mężczyzna. Oba samochody są całkowicie zniszczone, nadają się jedynie do kasacji, ale co jest dziwne kierowcy wyszli z tego bez szwanku.
Po wyślizgnięciu się z samochodów kobieta mówi:
– Więc jesteś mężczyzną, to to jest interesujące. A jak widzisz ja jestem kobietą… – kobieta rozgląda się dookoła – Wow! Spójrz na nasze samochody. Nam nic się nie stało, a samochody kompletnie zniszczone. Najważniejsze, że jesteśmy cali i zdrowi. To jest chyba przeznaczenie, to musi być znak od Boga, że powinniśmy się spotkać i zostać przyjaciółmi, albo nawet kimś więcej i żyć razem przez resztę naszych dni.
Mężczyzna trochę zdezorientowany odpowiedział:
– Całkowicie się z tobą zgadzam; to musi być znak od Boga!
Kobieta kontynuowała:
– I spójrz na to – oto kolejny cud. Mój samochód jest całkowicie rozwalony, ale ta butelka wina Morgen David nie zbiła się. Z pewnością Bóg chce, abyśmy pili to wino i świętowali
nasz szczęście!
Więc podaje butelkę mężczyźnie. Mężczyzna kiwa głową porozumiewawczo, otwiera je i bierze z butelki kilka dużych łyków, aby celebrować zwycięstwo nad śmiercią. Następnie oddaje to kobiecie. Kobieta bierze butelkę, jednak nie pije z niej, a zamiast tego zakręca wino i oddaje to z powrotem mężczyźnie. Mężczyzna bierze butelkę i pyta:
– Nie pijesz?
Kobieta odpowiada:
– Nie. Myślę, że poczekam tylko na policję…

 

Zapisz się do newslettera tutaj –> NEWSLETTER

Z cyklu dziwne treści:

Czego się nauczyłem?

Duma

UWAGA!!! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!!!

Default image
Dawid Waszak
Articles: 20

Leave a Reply